21 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie – 26-29 października 2017

Redakcja IUVENIS - 25.10.2017
241

21 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie – 26-29 października 2017

Już jutro rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, to już 21 edycja wydarzenia. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą wydawniczą polskich i zagranicznych wydawnictw, organizatorzy przygotowali całą listę kulturowych wydarzeń na terenie Krakowa.


Międzynarodowe Targi Książki po raz pierwszy odbyły się 1997 roku. W ciągu ostatnich dwudziestu edycji liczba zwiedzających wzrosła z niecałych 5 tys. do prawie 70 tys., co pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszą się Międzynarodowe Targi Książki. Osoby zainteresowane imprezą nie tylko będą miały dostęp do oferty wydawniczej polskich i zagranicznych wydawców. Zwiedzający będą mogli wziąć udział w spotkaniach z autorami, warsztatach czy panelach dyskusyjnych.

Oprócz tego w całym Krakowie w tym czasie będą się odbywały spotkania, spektakle teatralne, koncerty czy też happeningi literacki. 21 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie stały się więc istną ucztą kulturową, która w dniach 26-29 października będzie dostępna dla mieszkańców Krakowa oraz przyjezdnych z kraju i zagranicy.

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...