25 listopada – Dzień Zdrowego Stylu Życia Seniora na warszawskim Żoliborzu

Redakcja IUVENIS - 20.11.2017
138

25 listopada – Dzień Zdrowego Stylu Życia Seniora na warszawskim Żoliborzu

Coraz więcej pojawia się prozdrowotnych inicjatyw, skierowanych do seniorów. 25 listopada organizowany jest Dzień Zdrowego Stylu Życia Seniora na warszawskim Żoliborzu.


Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, a atrakcje przygotowane dla osób starszych pomogą im w codziennym dbaniu o siebie. Przewidziane zostały m.in. zajęcia gimnastyki kręgosłupa oraz jogi, które wpływają pozytywnie na funkcjonowanie organizmu. Dodatkowo organizator, czyli Fundacja Nowa Era, przygotował również wykłady dotyczące zdrowej diety, rehabilitacji i innych nawyków, które z korzyścią działają na nasze zdrowie. Omówione zostaną także psychologiczne aspekty wprowadzania zdrowych nawyków. Jest to niezwykle istotny aspekt, jeśli na stałe mamy wprowadzić zdrowe, odpowiednie nawyki. Tylko takie działania przyniosą długofalowy efekt, który skutkować będzie lepszym samopoczuciem i zdrowiem.

Wydarzenie rozpoczyna się 25 listopada o godzinie 9:00 w LXIV LO im. St. I. Witkiewicza „Witkacego”, przy ul. Elbląskiej 51. Choć udział w zajęciach jest bezpłatny, warto zapisać się wcześniej z powodu ograniczonej liczby miejsc. Udział wziąć może do 50 seniorów, którzy wcześniej wypełnią formularz rejestracyjny. Zgłaszać można się też telefonicznie pod nr  731 050 501, lub mailowo na adres fundacjanowaera@gmail.com .

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawy, dzięki czemu seniorzy mogą całkowicie bezpłatnie wziąć udział w wydarzeniu.

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...