Zostań uczestnikiem Akademii Liderów 60+

Informacja prasowa - 27.07.2017
189

Zostań uczestnikiem Akademii Liderów 60+

Zapisz się do Akademii Liderów 60+, a może to twój pomysł zostanie zrealizowany i sfinansowany.


Pod opieką doświadczonych trenerów 20 osób nauczy się jak przygotować i przeprowadzić własny projekt społeczny, jak być liderką/liderem w grupie i gdzie szukać wsparcia dla realizacji swoich pomysłów. Projekty uczestników i uczestniczek Akademii, przygotowane podczas szkolenia, wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami będzie sfinansowanie co najmniej 10 projektów kwotą do wysokości 2000 zł! Nie są to jednak nagrody finansowe, tylko rzeczowe – organizator kupi za nie materiały i usługi potrzebne do zrealizowania projektów. Przez czas realizacji projektów, uczestników będą wspierać doświadczeni mentorzy, którzy pomogą pokonać trudności i będą służyć radą przy podejmowaniu decyzji.

Termin szkolenia: od 4 do 15 września oraz 22 września 2017 (11 dni po 4h, od poniedziałku do piątku, łącznie 44h)

  • pierwsza grupa godz.: 9.30-13.30
  • druga grupa godz.: 14.00-18:00

Liczba osób w grupie: 10

Miejsce: Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4, I piętro

Aby zgłosić swoje uczestnictwo należy wypełnić ten formularz.  Projekty będą oceniane przez komisję, która wybierze najciekawsze z nich. W pierwszej kolejności rozpatrzone zostaną pomysły na projekt tych osób, które zgłoszą się wraz z wybranym wcześniej partnerem (np. dom sąsiedzki, biblioteka lub inne miejsce, w którym będziecie Państwo realizować swój projekt).

Rekrutacja trwa do 13 sierpnia 2017. Do 21 sierpnia każdy kto zakwalifikował się na szkolenie przygotowujące do realizacji projektów dostanie taką informację. Czas na realizację projektów to 22 września- 30 listopada 2017.

Organizatorem projektu „Akademia Liderów 60+” jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Biurem Pomocy i Projektów Społecznych i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu miasta st. Warszawy. Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy

Termin szkolenia: od 4 do 15 września oraz 22 września 2017

Program szkolenia można pobrać tutaj.

W razie pytań, lub gdyby któryś ze zgłaszających się chciał uzupełnić wersję papierową formularza proszony jest o kontakt na adres: Natalia Grzywalska ngrzywalska@fise.org.pl / Anna Kozik akozik@fise.org.pl lub pod numerem 22 622 01 91.

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...