Blogerka 50+ zachwyca świat mody. Renata Jazdzyk oczarowała swoim stylem

Redakcja IUVENIS - 19.02.2018
225

Blogerka 50+ zachwyca świat mody. Renata Jazdzyk oczarowała swoim stylem

Podbija świat modowej blogosfery, zachwyca wszystkich swoim stylem i odważnymi aranżacjami. Nie mówimy teraz o kolejnej dwudziestoletniej szafiarce, ale o kobiecie w wieku 50+.

Renata Jazdzyk założyła bloga modowego VENS WIFE STYLE, na którym pokazuje swoje pomysły na stylizacje. Jej projekt przyjął się bardzo dobrze. Wiele, młodszych blogerek jest bardzo monotonna. Pani Renata na ich tle wybija się pomysłowością i odwagą.

blogerka

Na VENS WIFE STYLE znajdziemy zarówno zdjęcia jej stylizacji, jak i porady co ubrać i jak łączyć kolory oraz style. Sama Pani Renata słynie z odważnych mieszanek kolorystycznych. Pokazuje się również w eleganckich i stonowanych strojach. Ze względu na to, że blogerka mieszka na stałe w Anglii, wpisy na jej stronie są zarówno po polsku, jak i w języku angielskim.

blogerka

Przykład Pani Renaty pokazuję, że nie należy się bać rozwijania swoich pasji. Sama przyznaje, iż długo zastanawiała się, czy powinna zakładać swojego bloga, czy to wypada. Jednak po czasie wie, że była to świetna decyzja. Polka swoim zachowaniem chce również zainspirować inne kobiety w dojrzałym wieku do podejmowania wyzwań i rozwijania się. W rozmowie z NaTemat Pani Renata powiedziała, że moda tak jak kino, teatr, czy sztuka nie ma granic wiekowych.

Aktywne życie nie musi być zarezerwowane jedynie dla młodych osób. Jest to kolejny przykład tego, że wiek nie stanowi przeszkody w walce o własne marzenia i satysfakcje.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...