Bo na miłość nigdy nie jest za późno – 90-latkowie na ślubnym kobiercu

Redakcja IUVENIS - 19.02.2018
241

Bo na miłość nigdy nie jest za późno – 90-latkowie na ślubnym kobiercu

Do niecodziennej sytuacji doszło w parafii św. Andrzeja Apostoła w Warszawie. Para 90-latków przyrzekła sobie miłość przed Bogiem i księdzem. Świadkiem obojga seniorów został p. Daniel Krakowiak.


Mężczyzna został poproszony o uczestnictwo w ceremonii, gdyż zakochani nie posiadają nikogo bliskiego, oczywiście oprócz siebie. O całej historii dowiadujemy się z Instagrama, na którym p. Daniel zamieścił wpis opisujący to wydarzenie:

 

To zdjęcie tak poruszyło internautów, że po jednym dniu ponad tysiąc osób skomentowało wpis i go polubiło. Nic dziwnego – sam autor ubrał w słowa to, co każdy z odbiorców myśli:

Zastanawiałeś się kiedyś który moment jest odpowiedni na ślub ? Przekonałem się dziś, że wiek 90 lat nie jest żadną przeszkodą wręcz przeciwnie NA MIŁOŚĆ NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO.
Pan Jan i pani Helena w pokorze i przy pustym kościele, przed Bogiem ślubowali sobie AŻ DO ŚMIERCI!
Był to dla mnie szczególny moment ponieważ Ci Państwo nie mają nikogo bliskiego… ja jako obca im osoba zostałem poproszony o bycie świadkiem ich ważnego dnia. Zazdroszczę im takiej miłości. Czegoś takiego życzę sobie i Tobie.

Seniorzy pokazali, że na miłość nigdy nie jest za późno, a najważniejszym jest pielęgnowanie relacji. Ta wzruszająca historia przypomina, że wiek nie ma żadnego znaczenia, liczy się to, co mamy w sercu.

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...