„Bo nigdy nie przestajesz być matką” – wzruszająca historia z Liverpoolu

Redakcja IUVENIS - 31.10.2017
166

„Bo nigdy nie przestajesz być matką” – wzruszająca historia z Liverpoolu

„Bo nigdy nie przestajesz być matką” – te słowa wypowiedziała 98-letnia Ada Keating, która dla swojego syna, 80-letniego Toma, przeniosła się do domu opieki Moss View.  Jej syn znalazł się tam z powodów zdrowotnych, gdyż wymagał stałej opieki.


Po niecałym roku matka postanowiła dołączyć do swojego dziecka i dotrzymać mu towarzystwa. Rodzina całe życie mieszkała razem – Tom nigdy się nie wziął ślubu, więc rozłąka syna i matki była dla nich nie do zniesienia. Pani Keating postanowiła więc zostać rezydentem domu opieki w Huyton w Liverpoolu.

I choć zdarza się, że matka strofuje Toma, aby ten się dobrze zachowywał, to jednak syn niezmiernie ucieszył się z towarzystwa Ady. Są praktycznie nierozłączni, a oprócz tego odwiedzają ich także pozostali członkowie rodziny. Pani Keating miała czworo dzieci, z których Tom jest najstarszy. Najmłodsza Janet niestety zmarła w wieku 13 lat.

Wnukowie i dzieci Pani Keating są zadowoleni, że ma ona wraz z synem całodobową, jakościową opiekę, a do tego mogą cieszyć się swoim towarzystwem. Jak widać, nieważne jest miejsce, a ludzie, którymi się otaczamy.

Uroczą parę możesz zobaczyć tutaj.

Comments

comments

166
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...