Deshun Wang udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmianę

Redakcja IUVENIS - 27.11.2017
104

Deshun Wang udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmianę

Po raz pierwszy znalazł się na wybiegu w wieku 79 lat. Rok później, w wieku 80 lat, został twarzą kampanii marki Reebok. Deshun Wang jest kolejnym przykładem na to, że motywację do działania można odnaleźć w każdym wieku.


Sam zresztą podkreśla, że wiek to kwestia samopoczucia, a nie metryki. Patrząc na niego, można się z tym jak najbardziej zgodzić. Kiedy ówczesny 79-latek wyszedł na wybieg w trakcie chińskiego Tygodnia Mody, nie odstawał od młodszych o kilkadziesiąt lat modeli. Promieniał wręcz energią i pewnością siebie.

Został okrzyknięty najseksowniejszym chińskim dziadkiem, a zainteresowanie, jakie wzbudził, doprowadziło do podpisania kontraktu z marką Reebok. Z pewnością znaczenie miała jego aktywność fizyczna – Deshun Wang ćwiczy codziennie około 3 godziny, co skutkuje świetnym wyglądem, ale i zdrowiem. Marka zaprosiła go więc do kampanii Be More Human:

 

Najseksowniejszy chiński dziadek przeszedł jednak długą drogę, zanim trafił do świata mody. Na facebookowym profilu MocnyCytat pojawiło się nagranie, w którym Deshun Wang, opowiadając o swoim życiu, motywuje do podejmowania działania w każdym wieku.

 

Aktor z zawodu, model z przypadku, sportowiec z zamiłowania. Pokazuje przede wszystkim, że w każdym wieku można osiągać swoje cele, pod warunkiem, że je wyznaczymy. Dodatkowym czynnikiem motywacyjnym z pewnością jest fakt, że Deshun Wang dopiero w wieku 50 lat po raz pierwszy poszedł na siłownię. W wieku 70 lat zintensyfikował ćwiczenia. To pokazuje, że nawet jeśli nie byliśmy dotychczas aktywni, możemy to zmienić w każdym momencie. Oczywiście z korzyścią dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Comments

comments

104
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...