Mistrzostwa Poznania Seniorów w pływaniu już 12 grudnia

Redakcja IUVENIS - 28.11.2017
41

Mistrzostwa Poznania Seniorów w pływaniu już 12 grudnia

Mistrzostwa Poznania Seniorów, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania, odbędą się 12 grudnia na basenach Term Maltańskich. W zawodach mogą wziąć udział  osoby, które ukończyły 60 lat. Seniorzy zmierzą się ze sobą na dystansie 50 m stylem dowolnym.


Wydarzenie organizowane jest przez Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miasto Poznań oraz Termy Maltańskie, mieszczące się przy ul. Termalnej 1. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 grudnia do godz. 15:00 przez Centrum Inicjatyw Senioralnych:

– w siedzibie przy ul. Mielżyńskiego 24 w godz. 8-16

– mailowo pod adresem centrum@centrumis.pl

– telefonicznie pod numerem 61 847 21 11

Aby wziąć udział w zawodach, należy przy zgłoszeniu podać imię, nazwisko oraz datę urodzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, a udział w nim mogą wziąć zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Mistrzostwa rozegrane zostaną w dwóch kategoriach wiekowych – 60-65 lat oraz 66 wzwyż.  Dla uczestników przewidziano upominki w podziękowaniu za uczestnictwo, jednak najważniejszymi są nagrody za pierwsze trzy miejsca. W obu kategoriach wiekowych zwycięzca otrzyma bon towarowy o wartości 300 zł. Drugie miejsce to nagroda 200 zł, a trzecie – 100 zł.

Comments

comments

41
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...