Młoda duchem 70-latka na koncercie kapeli heavy metalowej

Redakcja IUVENIS - 21.11.2017
197

Młoda duchem 70-latka na koncercie kapeli heavy metalowej

Przede wszystkim młoda duchem – tak można opisać „heavy metalową babcię”, która wskoczyła na scenę w trakcie koncertu grupy Five Finger Death Punch w Norwegii. Kapela była tak zachwycona widokiem szalejącej seniorki, że zaprosiła ją do wspólnego występu przed publicznością.


I nie ma się co dziwić, widok był niecodzienny. W końcu rzadko można spotkać seniora, który energicznie podskakuje na koncercie grupy, grającej dosyć „ciężką” muzykę. Heavy metal to w końcu ten rodzaj dźwięków, który opierając się na ostrych brzmieniach, dostarcza niesamowitej dawki energii dla młodzieży. Przynajmniej taki panuje stereotyp, który w pięknym stylu przełamała siedemdziesięciolatka, bawiąca się na koncercie w pierwszych rzędach pod sceną.

Grupa na swoim profilu na Twitterze podzieliła się informacją o niecodziennym występie, komentując to słowami:

Główne wyróżnienie tej nocy. Gościem specjalnym na scenie była „heavy metalowa babcia”. Znaleźliśmy tę 70-letnią panią kołyszącą się w pierwszym rzędzie. Jest bardziej metalowa niż Ty!

 


I coś w tym jest – trzeba mieć w sobie mnóstwo energii, żeby w tym wieku wraz z małolatami bawić się doskonale na występie grupy heavy metalowej. Oby jak najwięcej przykładów tak pozytywnie zakręconych babć i dziadków, którzy cały czas pamiętają, na czym polega dobra zabawa!

Comments

comments

197
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...