Najlepsi przyjaciele po 60 latach dowiadują się, że są braćmi

Redakcja IUVENIS - 28.12.2017
259

Najlepsi przyjaciele po 60 latach dowiadują się, że są braćmi

Brzmi nieprawdopodobnie, jednak takie historie naprawdę się zdarzają. Jak podało rmf24, dwaj przyjaciele z hawajskiej wyspy O’ahu po 60 latach dowiedzieli się, że są ze sobą spokrewnieni.


Poznali się w szóstej klasie podstawówki i od tamtej pory się przyjaźnią. Wspólne spędzanie czasu, a także pasje skutecznie ich połączyły. Ich przyjaźń trwa już 60 lat, a teraz okazało się, że to nie tylko przyjaźń. Dwaj mężczyźni, Alan Robinson i Walter McFarlane są ze sobą spokrewnieni.

 

Nawet podobna przeszłość nie naprowadziła ich na to, że mogą być rodziną. Walter nigdy nie poznał swojego ojca, wychowywała go jedynie matka. Alan z kolei został adoptowany, w ogóle nie poznając swoich biologicznych rodziców. Obaj mężczyźni szukali więc swoich korzeni, jednak poszukiwania nie przynosiły efektów. Internet ani media społecznościowe nie naprowadziły ich na ślad szukanych bliskich. Pomogła dopiero specjalna agencja, zajmująca się badaniami genealogicznymi.

To dzięki niej Alan i Walter dowiedzieli się, że są braćmi. System nieustannie ich łączył, co doprowadziło do odkrycia, że mężczyźni mają wspólną matkę. Stało się to przed Bożym Narodzeniem, co bracia traktują jako najlepszy z możliwych prezentów. Poinformowali już swoje rodziny o odkryciu, a dotychczasową przyjaźń zamierzają kontynuować. Obecnie planują wspólne podróże i odpoczynek.

To pokazuje, że nawet po 60 latach może nas życie zaskoczyć, a przysłowiowa karta może się odwrócić. I choć cała historia jest nieprawdopodobna, pokazuje, że cuda jednak się zdarzają.

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...