Najsłynniejsza babcia z wnuczkiem – Ross Smith wraz z seniorką podbijają internet

Redakcja IUVENIS - 03.01.2018
295

Najsłynniejsza babcia z wnuczkiem – Ross Smith wraz z seniorką podbijają internet

Jeśli ktoś myśli, że wnuczek z babcią nie mogą tworzyć najlepszego zespołu do zabawy, to jest w błędzie. Ross Smith i bliska mu seniorka zdobyli ogromną popularność w sieci, świetnie się przy tym bawiąc.


Ross jest tzw. vlogerem, czyli osobą tworzącą treści video i wrzucającą je do internetu. Sam siebie określa jako profesjonalnego idiotę. Na nagraniach i zdjęciach, które upublicznia, widać, że lubi się dobrze bawić i dużo śmiać. Jednak nie robiłoby to na nikim wrażenia, gdyby nie babcia Rossa.

 

Kobieta ma niespożyte pokłady energii i ogromny dystans do siebie. Wraz z wnukiem tworzą przekomiczne filmiki, które podbijają serca internautów. Na Facebooku ich profil polubiło prawie 4,5 mln osób z całego świata, na Instagramie śledzi ich prawie 2 mln osób, a na YouTube ich filmy obejrzano prawie 4 mln razy. Tak duża popularność to zasługa przede wszystkim wyjątkowej więzi, łączącej wnuczka z babcią.

 

Happy Thanksgiving 🦃🍽🍁

Post udostępniony przez Ross Smith (@smoothsmith8)

Ross odnalazł w seniorce kumpla z prawdziwego zdarzenia, z którym może się wygłupiać i śmiać do rozpuku. Babcia Rossa ma niesamowity dystans do siebie i poczucie humoru, które najwidoczniej wnuczek odziedziczył po niej. Użytkownicy sieci obserwują ich poczynania, pewnie z odrobiną zazdrości. Kto nie chciałby z własną babcią pójść do klubu, albo poudawać gangstera? Chyba każdy wnuczek chciałby mieć taką babcię. Z kolei każda babcia chce mieć wnuczka, który o niej pamięta. W sierpniu 2017 świętowali wspólnie 91 urodziny seniorki:

 

Babcia Rossa dodatkowo zaznajamia się dzięki temu z technologią, z kolei sam Ross podtrzymuje pozytywną więź z bliską mu osobą. Jest to świetny przykład integracji międzypokoleniowej, kiedy to dwie osoby z odległych światów znalazły wspólny język w postaci poczucia humoru.

Comments

comments

295
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...