Oldushka Models – pierwsza rosyjska agencja modeli i modelek 45+

Redakcja IUVENIS - 29.01.2018
238

Oldushka Models – pierwsza rosyjska agencja modeli i modelek 45+

„Piękno to wartość, która staje się cenniejsza wraz z wiekiem”, stwierdza Igor Gavar, założyciel Oldushka Models. Jako pierwsza rosyjska agencja skupia się na współpracy tylko z osobami 45+.


I choć w branży modowej zdarzały się już wcześniej współpracę z dojrzałymi modelami i modelkami, nie było dotychczas agencji, która tylko na tym się skupiała. Oldushka Models to zmieniła, pojawiając się na rynku rosyjskim i rewolucjonizując podejście do dojrzałego modelingu.

В начале июня модельное агентство OLDUSHKA было представлено на московском Форуме социальных инноваций регионов России, как передовой проект в области работы со старшим поколением. Спасибо нашему партнёру, благотворительному Фонду Тимченко @timchenko_foundation за такую возможность. На фото основатель агентства Игорь Гавар @gavarigor и снимок из рекламной кампании для салона красоты @birdiemoscow. Модель Ольга Кондрашева #oldushkamodels #oldushka #олдушка #старшеепоколение

Post udostępniony przez O L D U S H K A (@oldushkamodels)

 

Wszystko zaczęło się od Igora Gavara, który specjalizuje się w tzw. street fashion, czyli modzie ulicznej. Na swojej drodze spotykał wiele dojrzałych osób, które zachwyciły go swoim urokiem, gracją  elegancją. To wszystko odnajdujemy na jego zdjęciach. Te doświadczenia skłoniły go do rozpoczęcia projektu ze starszymi modelami. Tak powstała agencja Oldushka Models, która oferuje pracę dla modeli i model w wieku od 45 do 85 lat. Jak podaje portal lamode.info, Rosjanin ma obecnie pod swoimi skrzydłami 18 podopiecznych, którzy przecierają szlaki w modelingowym świecie.

 

Dojrzały świat modelingu

Agencja zyskuje też na popularności w mediach społecznościowych. Zdjęcia z sesji pojawiają się na profilu OldushkaModels na Instagramie, który w tym momencie obserwuje prawie 30 tys. osób. Fotografie są przeróżne – jedne przedstawiają zwariowanych seniorów w dresach, inne są stonowane i ciepłe, a jeszcze inne pokazują szeroki, szczery uśmiech modela. Tak duża różnorodność oraz elastyczność modeli pokazuje, że dojrzałe osoby doskonale wiedzą, o co w branży chodzi. Podopieczni agencji otrzymują zlecenia nie tylko z Rosji, ale i z zagranicy, dzięki czemu mogą również podróżować po świecie.

 

Jesień życia nabiera nowego znaczenia

Modelom i modelkom z pewnością uroku dodaje naturalny upływ czasu – w dzisiejszym, botoksowym świecie naturalne starzenie się jest czymś na wagę złota. Oldushka Models nie tylko pokazuje piękno tego procesu, ale również witalność swoich podopiecznych. Robiąc karierę w modelingu pokazują, że jest wiele sposobów na ciekawe przeżycie jesieni życia.

Comments

comments

238
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...