Pani Genowefa walczy o życie chorej wnuczki

Redakcja IUVENIS - 06.11.2017
130

Pani Genowefa walczy o życie chorej wnuczki

Pani Genowefa jest babcią chorej Julki. Dziewczynka zmaga się z wrodzoną wadą serca. Jej stan zdrowia stale ulega pogorszeniu. Lekarze w Polsce od dawna nie dają szans wnuczce Pani Genowefy.

Nadzieję na szczęśliwe zakończenie przyniosła wiadomość od lekarzy z kliniki w USA, którzy zdecydowali się podjąć  operacji. Niestety zabieg będzie dla rodziny bardzo kosztowny- trzy miliony złotych. Bliscy dziewczynki nie posiadają takich pieniędzy, jednak nikt z nich nie myślał o tym, żeby się poddać. A na pewno nie przyszło to do głowy pani Genowefie.

Seniorka zainicjowała zbiórkę na operację dla wnuczki. Sama zbierała pieniądze oraz roznosiła ulotki informujące o tragicznym położeniu jej rodziny. Na ulotkach pojawiła się również informacja, jak Julce.

Oprócz tego działania pani Genowefy zostały wsparte internetową zbiórką na stronie Siepomaga.pl.

Prosimy, daj Julii szansę na normalne życie. Pomóż uzbierać 3 miliony złotych w jak najkrótszym czasie i poproś o pomoc swoich znajomych. Historia opisana poniżej, to świadectwo heroicznej walki o życie wspaniałej dziewczynki, która potrzebuje naszej pomocy jak nigdy wcześniej. Walka o życie Julii to 13 lat strachu, nadziei i zarazem ogromnej radości z tego, że wciąż jest z nami, wbrew temu, co powiedzieli lekarze po jej narodzinach. „Tego serca nie da się zoperować, wada jest zbyt skomplikowana. Będzie żyła tyle, ile ma żyć. Nie można jej pomóc” – takie słowa usłyszała mama Julii, wtedy, kiedy powinna być najszczęśliwszą kobietą na świecie. Zaraz po urodzeniu, Julia przestała sobie radzić z oddychaniem. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że jej życie wisi na włosku i każda kolejna godzina może okazać się tą ostatnią.- możemy przeczytać na stronie zbiórki.

Nieustępliwe działanie rodziny, a w szczególności babci, pozwoliły uzbierać odpowiednia kwotę pieniędzy. Przez pośrednictwo portalu internetowego dziewczynkę wsparło ponad sto tysięcy ludzi. Takie historie prowadzą do pewnych uniwersalnych wniosków. Pokazują, ile jesteśmy w stanie zrobić dla najbliższych oraz to, że nigdy nie należy się poddawać. Tak jak pani Genowefa.

 

Comments

comments

130
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...