IV edycja Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Redakcja IUVENIS - 07.08.2017
161

IV edycja Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

2 września po raz czwarty odbędzie Parada seniorów „Dojrzali wspaniali”, czyli wielkie święto społeczności seniorów, liczącej sobie w Polsce aż 10 mln.


Tegoroczna edycja rozpocznie się o godzinie 12.00 marszem spod ronda Charles’a de Gaulle’a w Warszawie, a zakończy Piknikiem Pokoleń przed Uniwersytetem Warszawskim. Organizatorzy zalecają zjawienie się nieco wcześniej, w punktach informacyjnych będzie można odebrać przygotowane wcześniej transparenty, flagi i wuwuzele. Podczas marszu wraz z uczestnikami parady będą jechały kolorowe autobusy, z których będzie grana różnorodna muzyka.

Tegoroczny Piknik Pokoleń odbędzie się na terenie Uniwersytetu Warszawskiego, a obok gwiazdy muzyki zagra znana wszystkim seniorom, energetyczna DJ Wika. Piknik jest miejscem spotkań pokoleń, podczas jego trwania będzie można wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz warsztatach.

Organizatorzy mają na celu przede wszystkim pokazać jak liczna i jak różnorodna jest społeczność polskich seniorów. Jak ważnym jest by o nich pamiętać, nie tylko w ten dzień, ale zawsze.

Parada seniorów

Parada seniorów

Program Parady znajdziecie tutaj.

Comments

comments

161
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...