Płatny pakiet medyczny dobrym rozwiązaniem dla seniora?

Redakcja IUVENIS - 27.10.2017
141

Płatny pakiet medyczny dobrym rozwiązaniem dla seniora?

W Polsce prywatna opieka medyczna zyskuje na popularności, a firmy prywatne nieustannie poszerzają swoją ofertę. Już dziś możemy znaleźć wiele pakietów, które zostały specjalnie przygotowane dla seniorów. Czy jednak warto?


NFZ zniechęca przede wszystkim długimi kolejkami, na jakie natrafiamy, gdy chcemy zapisać się szczególnie na specjalistyczne badania. Oczekiwania na tomograf czy chociażby zapisanie się do urologa w publicznej służbie zdrowia nastręcza wielu trudności.

Płatny pakiet medyczny prywatnych firm jest alternatywą dla kolejkowej rzeczywistości. W ramach pakietu często mamy dostęp do specjalistów i badań w zdecydowanie krótszym czasie. A pakiet medyczny jest tańszy niż pojedyncza prywatna wizyta.

Na polskim rynku jest coraz więcej propozycji dla seniorów, co może nastręczać pewnych trudności w dokonaniu wyboru. Jednak tak szeroka oferta jest też możliwością spersonalizowania pakietu medycznego oraz wybrania tego, który najbardziej nam odpowiada. Możemy też dzięki temu dopasować pakiet do naszych możliwości finansowych. Oprócz podstawowych pakietów, oferujących profilaktyczną opiekę medyczną, możemy też dopasować te, które będą najważniejsze dla naszego zdrowia.

Pakiet medyczny dla seniora jest więc alternatywą dla NFZ. I choć nadal możemy w mniej pilnych przypadkach korzystać z publicznej służby zdrowia, warto zainwestować w rozwiązania prywatne. Dzięki nim uzyskujemy dostęp do specjalistów i badań w krótszym czasie, a prywatne firmy są skłonne bardziej dbać o klientów, niż przychodnie publiczne.

Comments

comments

141
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...