Podaruj rodzinną Wielkanoc – kolejna akcja Małych Braci Ubogich

Redakcja IUVENIS - 22.03.2018
128

Podaruj rodzinną Wielkanoc - kolejna akcja Małych Braci Ubogich

Mali Bracia Ubodzy, działają w Warszawie, Lublinie i Poznaniu. Co roku organizują śniadania wielkanocne dla swoich podopiecznych, których zapraszają do świątecznych stołów.

Tradycyjne wielkanocne potrawy, domowa świąteczna atmosfera i bezpieczny transport to tylko niektóre z dobrodziejstw, jakie pragną podarować swoim podopiecznym. Również w tym roku seniorzy będą mieli okazję spędzić święta wielkanocne w rodzinnej atmosferze.

Nie chodzi tutaj tylko o samą pomoc. Dla wielu osób starszych, którzy nie mają ani znajomych, ani przyjaciół spędzenie paru chwil podczas Świąt Wielkanocnych to niezwykle ważne wydarzenie-zwłaszcza dla osób, które są pozbawione bliskości i obecności ze strony drugiego człowieka. Często podstawowe czynności, które innym nie sprawiają problemu są dla osób starszych nie lada wyzwaniem.

Także my możemy przyczynić się do wywołania uśmiechów na ustach seniorów i sprawieniu, żeby poczuli się potrzebni. Wpłacając symboliczne kwoty na rzecz stowarzyszenia małych braci Ubogich możemy sprawić, że wpuścimy trochę szczęścia w życie samotnych seniorów.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy będą zainteresowani akcją udostępniamy link do strony stowarzyszenia: https://www.malibracia.org.pl/wielkanoc/

 

 

 

 

Comments

comments

128
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...