Poznańska Złota Karta – pakiet korzyści dla seniora

Redakcja IUVENIS - 19.02.2018
116

Poznańska Złota Karta - pakiet korzyści dla seniora

Poznańska Złota Karta to jedna z korzyści osiągnięcia wieku senioralnego. Poznaniacy, którzy ukończyli 60 lat i odprowadzają podatki w mieście zamieszkania, mogą skorzystać z wielu licznych zniżek i rabatów.


Wnioski o wydanie Poznańskiej Złotej Karty można składać od 1 marca 2018 r. w Poznańskim Centrum Świadczeń. Dokumenty można dostarczać na ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul. Małachowskiego 10. Każdy, kto ukończył 60 lat i rozlicza się w Urzędzie Skarbowym w Poznaniu, może skorzystać z wielu ulg i rabatów. Będą one dotyczyć zarówno miejskich instytucji kulturalnych, sportowych i oświatowych, jak i prywatnych przedsiębiorców, którzy przystąpią do programu. Lista ma się wydłużać, a podmioty, które mogą zaoferować zniżki, nadal mogą się zgłaszać.

Źródło: CIS

Poznań po raz kolejny pokazuje, że polityka senioralna miasta jest na naprawdę wysokim poziomie. Jest to jedna z wielu inicjatyw, która skierowana jest do osób starszych i nie tylko ma pomagać w ich funkcjonowaniu, ale i zachęcać do aktywności. Dzięki temu Poznań jest jednym z najlepszych miejsc do zamieszkania na emeryturze.

Comments

comments

116
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...