W dobrym gronie: Muranów dla Seniorów i nie tylko

Redakcja IUVENIS - 05.10.2017
132

W dobrym gronie: Muranów dla Seniorów i nie tylko

W dobrym gronie: Muranów dla Seniorów to projekt, w ramach którego w każdą drugą środę miesiąca organizowane są specjalne pokazy filmowe. Jest to jeden ze pomysłów na spędzenie wolnego czasu, nie tylko dla osób starszych.


Bilety dla osób powyżej 60 roku życia kosztują zaledwie 5 zł, pozostali płacą 15 złotych za wejście. Po seansie organizowane są panele dyskusyjne z udziałem ciekawego człowieka.  Cały projekt powstał w efekcie nawiązania współpracy pomiędzy firmą Gutek Film (operator kina), a Biedronką. Sieć marketów objęła patronat nad wydarzeniem, które udostępniło dla mieszkańców stolicy ciekawy repertuar filmowy.

Kino Muranów chce jednak docierać nie tylko do seniorów, ale i do ich wnuczków. W ramach innej akcji realizowane są seanse dla dzieci powyżej 4 roku życia. Wraz z opiekunami mogą obejrzeć wyselekcjonowane filmy polskie oraz zagraniczne, a cały projekt nosi nazwę „Kino w kropki”. Jak więc widać, można zarówno samemu wybrać się do kina, jak i towarzyszyć naszym wnuczkom w ciekawych seansach.

 

Podobne akcje, w których seniorom udostępnia się atrakcje miejskie w korzystnej cenie, odbywają się na terenie całego kraju. Poszukaj więc w swoim mieście i zorganizuj sobie ciekawe zajęcia w trakcie czasu wolnego.

Comments

comments

132
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...