Zabierz wnuczka na wyprawę

Redakcja IUVENIS - 17.10.2017
51

Zabierz wnuczka na wyprawę

Nie możesz znaleźć wspólnego języka z wnuczkiem? Nie rozumiesz go a on Ciebie? Zaplanuj dla niego coś co zapamięta na lata.

W dzisiejszych czasach dzieci zachowują się zupełnie inaczej niż za czasów Twojej młodości. To stwierdzenie nie jest zaskakujące ani przełomowe- wiemy. Do takiej konkluzji dojdzie każdy, kto spojrzy jak  bardzo dużo czasu przed telewizorem i komputerem spędzają dzieci. Niewątpliwie te urządzenia stoją na drodze pokoleniowego zrozumienia.

Jednak jest nadzieja na wspaniałe wspólne chwile. Zabierz wnuczka na wyprawę. Tak, spakujcie rzeczy, wsiądźcie w samochód wyskoczcie razem za miasto. Rozbijcie namiot nad rzeką i spędźcie ze sobą trochę czasu. Nie zabierajcie ze sobą smartfonów. Jesteśmy przekonani, że to polepszy wasze relacje.

Dziadku, z pewnością zaimponujesz wnuczkowi sprawnym rozpaleniem ogniska, umiejętnością przyrządzania zupy w warunkach polowych. Z miejsca staniesz się dla niego interesującą postacią. I co najważniejsze na łonie natury będziecie mogli  lepiej się poznać i zaprzyjaźnić.

Takie spędzanie wspólnego czasu zaowocuje świetnymi relacjami. To nic nie kosztuje, a na pewno sprawi wam wile frajdy

Comments

comments

51
Komentarze
Sonda

Czy należysz do lokalnego Klubu Seniora??

Loading ... Loading ...